Skip to main content
Syndicate content

Интернет - магазин оригинального декора

candle

NASHAHATA

St.Valentine

Праздники сегодня

Языки

24422[1].jpg

ПОДПИСАТЬСЯ на последние новости МАРИЧКА by Email

Чайові в готелях. Правила етикету


Вирушаючи у відпустку, вам потрібно передбачити всі ситуації, в яких ви зможете опинитися. Правила етикету включають в себе практично всі варіанти, наприклад, як і в якому випадку слід давати чайові.

Працівники готелів, як і працівники ресторанів, в значній мірі залежать від чайових, які помітно доповнюють їх зазвичай невисоку зарплату. Тому, замість того щоб нервувати кожен раз, коли вам потрібно дати на чай швейцарові, розорювати перед вами двері, сприймайте ці витрати, як оплату частини своєї подорожі. Якщо ви відправляєтеся в подорож за кордон, запасіться заздалегідь купюрами по 1 долару.

Чайові швейцару

В залежності від кількості місць багажу дайте швейцару на чай 1-2 долари за те, що він донесе ваші валізи від машини до готелю і передасть їх носильникові. Також заплатите йому чайові, коли будете виїжджати з готелю, за те, що він візьме у носильника багаж і укладе його в вашу машину або замовлене таксі.

Якщо ви попросили швейцара взяти вам таксі, дайте йому за це 1-3 долара (3 долари в тому випадку, якщо він буде ловити для вас машину в негоду). Коли таксі під'їде до виходу з готелю, дайте швейцару, що допомагає з багажем, ще 1-2 долари.

Чайові носильникові

Носильникові, який доставить багаж до вас у номер, дайте 2-3 долари або більше, якщо у вас дуже багато сумок і валіз. Якщо носильник надає вам якусь особливу послугу, наприклад, купує щось за вашим проханням або приносить вам в кімнату річ, якої не захотіла займатися служба доставки, йому слід дати на чай 2-3 долара.

Чайові покоївки

У дорогому готелі за кожну добу проживання виплачуйте покоївки чайові в розмірі 2 доларів. Якщо ви вибрали готель подешевше в розмірі одного долара. Передайте їй гроші особисто. Якщо ж ви не зможете знайти покоївку перед від'їздом, залиште її чайові у заклеєному конверті з написом для покоївки.

Чайові камердинерові

Послуги камердинера будуть включені в ваш загальний рахунок, тому спеціально давати чайові за прасування і прання речей, які ви залишаєте в номері, не слід.

Якщо ви знаходитесь в своїй кімнаті, коли вам доставляють випрані і випрасувані речі, можете дати на чай 1 долар за доставку однієї-двох речей, а якщо їх більше, суму чайових можна збільшити.

Чайові офіціанта, який доставляє в номер їжу і напої

Кожен раз, коли вам в номер доставляють їжу і напої, давайте офіціантові 15% від суми рахунку, але ніколи не менше, ніж 2 долари. Можете дати йому чайові готівкою або вписати суму винагороди в рахунок.

Чайові обслуговуючому персоналу ресторану в готелі

Розмір чайових обслуговуючому персоналу ресторану в готелі точно такий же, як і в будь-якому іншому ресторані 15%. Якщо ви зупинилися в готелі американського типу, де оплата послуг ресторану включається в загальний рахунок, чайові даються, як зазвичай. Однак слід заплатити чайові і метрдотелю, який буде проявляти про вас турботу під час вашого перебування в готелі. Винагорода може складати від 10 до 15 доларів з родини або групи з чотирьох чоловік, що приїхали провести вихідні, або до 20-30 доларів за тривалий візит чи за перебування більш численної групи.

Послуги особистого характеру

Перукарі, манікюрниці, косметологи та інші представники обслуговуючого персоналу, що надають послуги особистого характеру, отримують винагороду у відповідності з нормами, прийнятими в будь-якому іншому аналогічному спеціалізованому закладі поза готелю.

Обслуговуючому персоналу басейнів, саун, співробітникам спортивних залів і оздоровчих кабінетів чайові давати не прийнято, якщо тільки вони не зробили вам особливої ??послуги.

Консьєржам слід давати на чай не менше 5 доларів за те, що вони забронювали вам квитки на літак або в театр. Якщо ця послуга особливого роду, наприклад, вам придбали квиток на виставу вже після того, як всі місця були розпродані, можете заплатити консьєржу до 10 доларів.

У маленьких готелях розмір чайових менше, ніж у великих готелях. Якщо ви зупиняєтеся на одну ніч, зазвичай взагалі не доводиться давати на чай ніде, крім, як в барі чи ресторані, а також носію, якщо ви вирішили скористатися його послугами.
Каталог блогов Blogdir.ru