Skip to main content

NASHAHATA

Праздники сегодня

Языки

pasxa1.jpg

HostLife - лучший платный хостинг

Цікаві факти про сноубордингу


У сучасному розвитку спортивного зимового відпочинку сноуборд придбав воістину важливу роль. Синонімами сноубордингу незмінно залишаються такі поняття, як «свобода», «простота» і «задоволення».

Сноуборд - це не тільки хобі, а й важкий професійний вид спорту. Исток цього виду спорту бере початок з 60-х років. У ті часи юний серфінгіст Шервін Поппен, пропустивши через хворобу літній сезон змагань, так засумував за вільним ковзанню, що вигадав зимовий спосіб серфінгу. Його винахід отримало назву "снерф". Конструкція цього сноуборда: на його дошці провідна нога вставлялася в лямку, а задня приставлялась не закріпленою. З часом Поппен реалізував своє серійне виробництво сноубордів (снерфів). Класичний зовнішній вигляд сноуборд придбав в середині 70-х. На той час сформувалися всі найбільш популярні види дощок для сноуборду.

Захоплення сноубордингом сприяє поліпшенню відчуття рівноваги, розвивають силу литкових м'язів і м'язів стегон, дихальну систему і збільшують потовиділення, що допомагає в справі зниження надлишкової маси тіла. Сноубординг є відмінним вправою для розвитку серцево-судинної системи і допомагає спалювати в середньому 280 калорій на годину.

Крім користі для фізичної форми, сноубординг підвищує впевненість у власних силах. Демонструючи трюки на сноуборді, ти обов'язково будеш проявляти чудеса впевненості і високої самооцінки. А спуск по засніжених схилах захопить тебе неймовірним відчуттям свободи!

Джерело: www.cosmo.com.ua