Skip to main content
Syndicate content

Интернет - магазин оригинального декора

candle

NASHAHATA

St.Valentine

Праздники сегодня

Языки

  • Українська
  • English
8007_zhen_4.jpg

ПОДПИСАТЬСЯ на последние новости МАРИЧКА by Email

13 знак зодіаку Змієносець. Жінка під знаком Змієносця


13 знак зодиака Змееносец. Женщина под знаком Змееносца

Ми звикли до традиційного поділу Зодіаку на 12 сузір'їв. Саме з цим сузір'ям всіх нас розподіляють звичні гороскопи. Проте, нерідко, читаючи описи характеристик деяких знаків і осмислюючи себе, ми висміює їх: ми зовсім не схожі на стандартних Стрільців, або Козерогів, або

Справа в тому, що не все так просто. В наших гороскопах грають роль не тільки знаки Зодіаку, але і нерухомі зірки в натальних картах, і конфігурації планет у момент народження, і точка асцедент, і безліч інших чинників. І безглуздо всіх людей підганяти під одноманітні опису 12 знаків гороскопу. Тим більше, що їх не 12! Їх більше!

Так, якщо ти народилася в період з 22 по 25 листопада, в тебе цілком може виявитися так званий знак Верхнього Зодіаку, - Змієносець. Більш того, Змієносець може виявлятися і в тих, хто народжений пізніше, наприклад, 28 листопада, як О.Блок, - і навіть у тих, хто прийшов у світ на початку грудня!

Ескулап, син Аполлона, великий цілитель і вчення кентавра Хірона, за переказами був здатний оживляти мертвих. Це не подобалося Плутону, богу підземного царства, і він поскаржився Юпітеру-громовержцеві, що Ескулап краде у нього душі, віднімаючи їх у смерті. Вразливий Юпітер, не розібравшись, убив цілителя ударом блискавки, але незабаром передумав: оживив Ескулапа і подарував йому місце серед зірок, де Ескулап постає в тісних обіймах зі змією, що обвиває його тіло.

Сузір'я Офіукус в буквальному перекладі з грецької означає: що тримає змію, Змієносець. Воно розташоване в пізньому Скорпіоні і ранньому Стрільці, вклинюючись між ними. Якщо у тебе є дві планети на кордоні Скорпіона і Стрільця, - ти Змієносець. Прихований або явний. Придивіться до себе, в своє тіло: чи маєш ти характерні родимки, що нагадують малюнок сузір'я? Ні, - живи вільно! Якщо так, то на тобі печатку зоряного шляху. Знаменитими Змієносцями були Нострадамус і Стівнсон, Паганіні і Парацельс. Що означає цей знак для тебе?

Основна психологічна характеристика подвійність: нестримні веселощі, радість життя, захопленість світом і собою, повна причетність потоку буття, але, одночасно, холодність, розсудливість, філософствування і нігілізм.

І ніхто не скаже, в який момент яка частина твоєї сутності візьме верх. Твоє життя і її підйоми і падіння в чому залежать від того, Скорпіон або Стрілець вступили в зоряний змову з твоїм Змієносця. Змієносця з переважанням рис Стрільця жити набагато простіше і радісніше, але, проте, і його життя ніколи не стоїть на місці. Немов зірки не дають спокою: здавалося б, досягаєш гармонії і визначеності, і все знову летить у безодню.

Навколишнім нерідко важко спілкуватися з жінками під знаком Змієносця: вони такі дивні! Спочатку здаються стриманими і незрозумілими, - в глибині їх характеру безодня, помилково сприймається іншими людьми за порожнечу. Біла ворона. Птах Фенікс. Інша. Чужа і тому часто знедолена. Чоловікам важко зрозуміти таких дивовижних жінок, все життя несуть в собі змію мудрості, - і критичного осмислення всіх і всього в цьому світі.

Нерідко в характері жінок-Змієносців присутні чоловічі риси: жорсткість, різкість, вимогливість, часом уїдливість, чіткість думки, логічне сприйняття буття. Часто з подібних жінок виходять відмінні начальниці. Або творчі люди, що йдуть невторованими доріжками.

Сімейне життя Змієносців складається складно. Здається, життя налагодилося, живи і радій, але відбувається щось, - і ти знову опиняєшся біля розбитого корита, і потрібно або все почати спочатку, або зрозуміти: сім'я не твоя форма самореалізації. У всякому разі, жити виключно сімейними інтересами, - для тебе точка початку ентропії душі. Урізноманітнити своє існування, шукай додаткові інтереси, частіше бувай не вдома, і, можливо, всі кризи сімейного побуту минуть твій дім стороною.

Нерідко в Змієносці йде безперервна боротьба двох начал: світла й темряви, добра і зла, любові і ненависті. Зірки визначають наявність цих двох тенденцій в твоєму характері, але лише від твоєї доброї волі залежить, який шлях тобі обрати. Загальний напрямок думок і прагнень формує поволі загальний хід розвитку долі.

Життя жінки-Змієносця подібна нескінченному подорожі, і ні в якому разі ти не повинна жити рутиною, як білка в колесі, інакше твоє здоров'я ослабне, а життя втратить родзинку і фарби. Тільки вічний рух, і лише від тебе залежить: до Світла чи до Темряві ти прийдеш у підсумку. В один період життя твоє існування можна уподібнити польоту на надшвидкісному літаку, в наступний неспішного плавання на океанському лайнері, потім хвацьким їзді під шатром. Пам'ятаєш фільм: Табір іде в небо? так і твоє життя: стрімко її вгору, і, можливо, досягнеш зірок.
Каталог блогов Blogdir.ru