Skip to main content
Syndicate content

Интернет - магазин оригинального декора

candle

NASHAHATA

St.Valentine

Праздники сегодня

Языки

021ssc01554[1].jpg

ПОДПИСАТЬСЯ на последние новости МАРИЧКА by Email

Американське весілля


весілля Американський весільний обряд ділиться на два етапи: заручення і безпосередньо весілля. З моменту заручення до весілля зазвичай проходить від півроку до року. Для того, щоб по вільному волевиявленню змінити свій холостяцький статус на жонатий, американцям доводиться не лише сплатити весільну мито в штаті, де укладається шлюб, але і пройти через ряд не завжди приємних процедур, без здійснення яких суд штату просто відмовляє в реєстрації шлюбу. В залежності від місця проживання та віку, кандидати в молодята зобов'язані здати аналіз крові, зробити щеплення проти краснухи, надати місцевому суду інформацію про сплату податків, юридично оформити завірення в матеріальній підтримці майбутніх дітей, а іноді навіть довести свою стерильність. Жоден штат США не реєструє шлюбів між партнерами однієї статі і, отже, не продає шлюбних ліцензій геям і лесбіянкам.

Весілля в Америці - справа не тільки відповідальна, але й дуже дороге. В Америці на весілля в середньому витрачатися близько 22 тисяч доларів.

Що ж таке класичне пропозицію руки і серця по-американськи? Чоловік просить жінку вийти за нього заміж і дарує їй обручку. В американських магазинах продаються спеціальні набори, що складаються з трьох кілець: два жіночих - обручку і весільну і одне чоловіче - весільне. Зазвичай це золоті каблучки з діамантами, але можуть бути і інші камені.

Після заручення і заручин починається підготовка до весілля. Зазвичай це відбувається за півроку-рік до самої свадьби.Лучшімі помічниками в організації торжества для молодят стануть спеціальні весільні агентства та бюро. На сьогоднішній день існує безліч місць, організуючих весільні обіди і вечері, бюро, що декорують приміщення до весілля, що надають весільних розпорядників і що консультують по всіх ритуальним питань, не кажучи вже про ательє з пошиття весільного одягу і капелюхів.

Пишнота весілля і кількість запрошених залежать від статку вступають у шлюб і їх належності до певного соціального кола.

Наречена повинна обов'язково шити плаття на замовлення у кращого кравця. Наряд американської нареченої на весілля увійшов в американську приказку. У дослівному перекладі на російську вона звучить так: «Що-небудь старе, що-небудь нове, що-небудь взяте в борг, небудь блакитне». Тобто в день весілля на нареченій повинні бути обов'язково якась стара річ, якась абсолютно нова, щось з одягу або прикрас треба взяти на час весілля в борг, і один з предметів повинен бути блакитного кольору. Тоді, за повір'ями, весілля буде щасливою.

У кравця наречена також замовляє і наряди для своїх подруг. Число подружок нареченої на різних весіллях - різне, від 2 до 20. Подружкам нареченої належить бути в однакових сукнях, бажано рожевого або блакитного цвета.Невеста вибирає шеф-кухаря для весільного столу. Вона особисто розробляє дизайн весільних запрошень і меню для столу, а також програму церемонії.

Наречений у цей час замовляє музику. Це може бути симфонічний оркестр, джазове тріо, фолк-група - все залежить від уподобань молодят і їхніх гостей.Женіх купує кільця, робить подарунок священикові і всім основним учасникам весільної церемонії.

Молодята витрачають на весілля стільки, скільки зможуть. Весілля в більшості випадків оплачують батьки невести.За півроку замовляють церемонію в церкві.

Для банкету доглядають великий будинок з садом. Дизайнери і флористи прикрашають квітами тенти, під якими будуть розміщуватися столи для гостей. Американці вважають, що весілля без саду - гроші на вітер.

Останній день напередодні весілля влаштовується прощання з холостяцьким життям. Це вечірка-"душ" для нареченої і холостяцька гулянка для жениха. Іноді вони організовуються разом, але частіше - роздільно. На жіночій вечірці присутні тільки подруги і родичі. Називається вона "душ", тому що на наречену градом сиплються подарунки, як вода з душу. Ці, не обов'язково дорогі, подарунки містять натяк на майбутню подружнє життя: нижню білизну, халати, виконані в еротичному стилі, книги про секс, постільні приналежності, колготи, прикраси. Дуже характерно запрошення професійного танцюриста - стриптизера чоловічої статі.

На холостяцьким гулянці, відповідно, - тільки чоловіки. Нареченому дарують чисто чоловічі речі: ром, вино, сигари, дорогий тютюн і подарунки еротичного плану. На чоловічу вечірку запрошується танцівниця-стриптизерка. Вона буде танцювати і роздягатися, а чоловіки в цей час обсипають її грошима. Іноді люди не хочуть влаштовувати подібні вечірки у себе вдома. Тоді вони йдуть в стриптиз-клуб.

весілля У США існують два види весільних церемоній: громадянська та релігійна. Громадянська зазвичай відбувається за один-два тижні до скоєння релігійної і є обов'язковою. Більшість людей проводять також і релігійну церемонію, тобто вінчання в церкві. Цивільна церемонія гранично проста: пара приходить в бюро державної реєстрації шлюбу зі свідоцтвом про народження або паспортом, медичною довідкою кожного і свідоцтвом про розлучення, якщо хто-небудь з молодят вступає в повторний шлюб. Буквально протягом години пару запрошує цивільний реєстратор, який проводить офіційну церемонію і оголошує їх чоловіком і дружиною. Через деякий час по пошті надсилається свідоцтво про одруження.

На релігійну церемонію заздалегідь розсилаються офіційні запрошення. Зазвичай цю церемонію проводить священнослужитель в церкві. Біля вівтаря стоїть наречений зі своїм "БЕСТ мен" - боярином, близьким другом. Першою по проходу до вівтаря йде "мейд оф Онор" (фрейліна), близька подруга нареченої. Потрібно бути дуже обачною, обираючи її, бо це людина, на яку наречена може розраховувати при виникненні будь-яких проблем і ускладнень протягом часу від заручин до весілля. Фрейліна одягає і готує наречену в день весілля.

Попереду нареченої йде так звана "Флауер герл" - квіткарка - маленька дівчинка в білому, яка розкидає живі квіти, а поряд з нею хлопчик: він тримає в руках подушечку, на якій лежать каблучки. Потім за кольорами ступає наречена, її веде до вівтаря батько (якщо його немає - брат або дядько).

Коли наречена входить до церкви, всі встають. Невід'ємною частиною весільної процесії є також від двох до двадцяти жінок (їх число різний на різних весіллях) з боку нареченої і така ж кількість чоловіків з боку нареченого. Ці жінки одягнені в однакові сукні - зазвичай рожевого або блакитного кольору, чоловіки - в однакові костюми. Священик проводить обряд вінчання: молоді дають один одному обіцянки ділити один з одним всі радощі і печалі до смерті одного з подружжя. Потім обмінюються обручками. За традицією, кільця одягають на ліві руки. Наречений і наречена першими виходять з церкви і виїжджають. Їм відводиться годину-дві поїздити по місту і пофотографуватися. Гості в цей час відправляються на коктейль в приміщення, де відбудеться весільна вечеря.

Весілля в більшості випадків оплачують батьки нареченої, а наречений купує кільця, робить подарунок священикові і всім основним учасникам весільної церемонії. Пишнота весілля і кількість запрошених залежать від статку вступають у шлюб і їх належності до певного соціального кола.

Молодятам робляться дорогі подарунки. Часто це - гроші. На руці у нареченої можна помітити спеціальну білу сумочку на шнурку: сюди наречена складає гроші. За речовими подарунками стежить певний людина, яка розкладає їх в окремому приміщенні.

Коли наречена і наречений повертаються після фотографування, влаштовується живий "струмочок", через який вони проходять до столу. Шафер говорить перший тост.

Гості поступово п'яніють, і тоді відбувається церемонія кидання підв'язки. З цією метою на нозі нареченої одягнена спеціальна святкове мереживна підв'язка, яку наречений повинен зняти і дати їй в руки. Всі незаміжні жінки шикуються в цей час за спиною нареченої. Вона кидає пов'язку за спину. Вважається, що та з жінок, якій пощастило зловити підв'язку, вийде заміж першою. Те ж саме наречений проробляє з неодруженими чоловіками.

Як же носити весільну підв'язку? Як правило, її носять над коліном правої ноги. Як одну, так і пару (одягати відразу 2 підв'язки прийнято в Північній Америці). Перша підв'язка називається "щаслива", саме її новоспечений чоловік кидає своїм неодруженим друзям. Друга ж залишається на пам'ять - вона називається "солодкою" або "медовою" підв'язкою. Вона кріпиться як мінімум на пів-долоні вище першої.

Коли знімають підв'язку і хто це робить? Із другої, "медовою" або "солодкою" підв'язкою все гранично ясно - зі своєї молодої дружини її знімає чоловік, залишившись наодинці в першу шлюбну ніч. Але коли ж час зняти першу підв'язку? Зазвичай це відбувається на завершення банкету, після розрізання торта і незадовго до від'їзду щасливих молодят. Як правило, для цього моменту весілля підбирається особливий музичний супровід. На Заході цей момент весільної вечірки не менш важливий, ніж перший танець молодят. І найчастіше підв'язку кидають після того, як кинутий букет незаміжнім подругам нареченої (хоча за традицією підв'язку кидають першою).

В кінці весільного вечері наречений і наречена роблять перший розріз на торті, разом тримаючи ніж. Традиційно наречена бере шматок торта і обмазує їм нареченого. Потім молоді фотографуються з родичами і виїжджають у весільну подорож прямо з-за столу. Якщо грошей на подорож немає - йдуть до готелю. Але першу шлюбну ніч ніколи не проводять удома. Дуже важливо піти непомітно, бо друзі влаштовують усілякі перешкоди, не відпускаючи молодят. Коли ж молоді все-таки добираються до готелю, вони закривають двері номера і вивішують табличку "Не турбувати".
Каталог блогов Blogdir.ru