Skip to main content
Syndicate content

Интернет - магазин оригинального декора

candle

NASHAHATA

St.Valentine

Праздники сегодня

Языки

329134366[1].jpg

ПОДПИСАТЬСЯ на последние новости МАРИЧКА by Email

Зробіть оберіг своїми руками (цікаво про все)


Вважається, що найсильніші обереги ті, які зроблені з натурального матеріалу і своїми руками. На дворі - предзимье, і ліс ще не засипаний снігом. Якщо ви хочете притягти в ваш будинок успіх і все найдобріше, не полінуйтеся і зробіть обереги своїми руками.

Листя і квіти краще засушувати заздалегідь. Якщо ви не встигли зробити цього влітку, не турбуйтеся, встигнете на майбутній рік (головне - не забудьте!), А поки можна обійтися матеріалами, не вимагають тривалої попередньої підготовки.

Намисто з жолудів

Так, наприклад, з жолудів можна зробити кілька видів оберегів. Наприклад, оберіг для дому (зазвичай його розміщують на кухні), який приносить в сім'ю мир і спокій, зміцнює відносини між членами сім'ї. Правда, працювати цей оберіг буде тільки в тому випадку, якщо уклад у вашій родині більш-менш патріархальний і чоловік (чоловік, батько, а може бути, і старший син) є главою сім'ї.

Це пов'язано з тим, що дуб - чоловіче дерево і працює з чоловічою енергією. Якщо такий амулет зробити для сім'ї, де главою є жінка, це, крім позитивних, матиме й негативні сторони. У матріархом посиляться чоловічі риси характеру, а її організм може почати виробляти підвищену кількість чоловічих гормонів. Врахуйте це, перш ніж приступати до роботи.

Для роботи вам знадобляться, крім самих жолудів, міцна нитка і товста голка. Візьміть непарне число жолудів, не менше трьох, не більше дев'яти, та нанизайте їх на нитку. Намагайтеся брати таку кількість, яка відповідає терміну, на який ви виготовляєте оберіг, - по одному на кожен місяць (врахуйте, з часом будь оберіг втрачає силу - тому подумки зважте, на який період його дію для вас найбільш важливо).

Зібравши таке жолудевою намисто, зв'яжіть вільні кінці ниток і повісьте його на кухні - бажано так, щоб оберіг не дуже кидався в очі (зайві питання, в тому числі і від своїх домашніх, ні до чого). Після закінчення терміну дії оберега обов'язково зніміть його, щоб накопичений на ньому за цей час негатив не залишався у вашому будинку, і спаліть в багатті на вулиці.

Не слід використаний оберіг викидати в сміттєпровід або сміттєвий контейнер, залишати на вулиці або тим більше продовжувати зберігати в будинку. За час служби він, подібно до губки, вбирає чимало негативу, який, якщо від нього не позбутися, може обернутися скандалом будинку, неприємностями на роботі або проблемами зі здоров'ям у чоловічої частини родини.

Березовий амулет

На противагу дубу, амулети і обереги з берези працюють з жіночою енергією, а тому і допомагають саме представницям прекрасної статі. Та й орієнтовані ці амулети на сфери і риси характеру, традиційно більш важливі саме для жінок. Так, оберіг з берези добре повісити в спальні (своєї або діточок), щоб він допомагав зі здоров'ям, як фізичним, так і душевним. Якщо ж ніяких серйозних проблем зі здоров'ям немає (будемо сподіватися, це саме так!), То оберіг з берези сприятиме спокійному сну і легкому пробудженню.

Робиться він дуже просто. Візьміть кілька невеликих гілочок берези, кожну з них прикрасьте декількома бантиками або просто прив'яжіть до них невеликі розпущене стрічки і зберіть їх в букетик. Поставте оберіг на тумбочку біля ліжка або на поличку над головами. В крайньому випадку, можете помістити його на шафі, навіть на підлозі, тільки не ставте на вікно.

Якщо перев'яже цей букетик білою стрічкою, він буде сприяти, в першу чергу, здоров'ю дітей, червоною - здоров'ю подружжя, їх батьків; коричнево-жовта гамма перев'язочній стрічки направить основне зусилля його роботи на здоров'я родичів старшого покоління - ваших батьків, бабусь, дідусів. Якщо в букет ви додасте пару кетягів горобини, то він буде сприяти ще й гармонії в подружньому ліжку. Стрічечка, якої він перев'язаний, при цьому, звичайно ж, повинна бути тільки червона.

Листочки - в монетки

Для того ж щоб збільшити достаток в сім'ї, вам і зовсім достатньо всього лише зібрати букет із золотих (жовтих) осіннього листя. Але букетик буде не простий, а з секретом. По-перше, листя в ньому повинні бути тільки чисто жовті. Намагайтеся уникати червоних і навіть червоно-жовтих листя у вашому букеті і вже тим більше ні в якому разі не беріть зворушені гнільцой або сухістю листя. Вибирайте досить соковиті, яскраво-жовті, нещодавно опале або зірвані з дерев листя.

Нехай серед них будуть і дрібні, і великі листи, а сам букет буде товстою оберемком. При цьому, приєднуючи кожен черговий листочок до букета, слід говорити (вголос або про себе): - Беру листок, а отримую грошей потік. З першим, як і з останнім листом в букеті, слід сказати трохи інакше: - Беру на удачу, на хліб і заначку; багатство лісове - в багатство земне, листочки - в монетки, вистачило, щоб і нам, і діткам.

Зібравши, таким чином, букет, поставте його будинку в порожню, не наповнену водою вазу. Листя швидко висохнуть, зате не будуть гнити. Збережіть цей сухий букет до Нового року, а в новорічну ніч розітріть листя з нього в порошок і розвійте за вітром зі словами: - Золотому листя над снігом кружляють, золотом мені по кишенях лягають; не знати мені бідності, нужди, як в цих листах немає води.

Повторюйте цей ритуал з року в рік, і серйозні фінансові труднощі не торкнуться вашого життя. Як бачите, для того щоб зробити корисний (і красивий!) Подарунок собі і близьким, не потрібно особливих зусиль.

А наостанок зовсім просту пораду. Якщо у вас труднощі на роботі, візьміть дві соснові шишки, з'єднайте їх підставами за допомогою пластиліну, примовляючи: - Як цей зв'язок тримається, так і я на роботі утримаюся, а коли захочу - легко, як пластилін, відірвуся. Поки ви ці шишки не роз'єднаєте, вас не звільнять (якщо, звичайно, ви на радощах не підете порушувати всі можливі статті Трудового кодексу). А коли захочете змінити роботу - просто розділіть шишечки і підете на нове місце без труднощів.


Джерело: газета "Пригоди, таємниці, дива"
Каталог блогов Blogdir.ru