Skip to main content
Syndicate content

NASHAHATA

Праздники сегодня

Языки

pavlova_a_p1[1].jpg

ПОДПИСАТЬСЯ на последние новости МАРИЧКА by Email

Міні бікіні

Мини бикини Зараз складно собі уявити, що колись жінки не носили купальників - бікіні. Тим не менш, з'явилися вони не так давно. У 1946 році Christian Dior просто підірвав світ, представивши в своїй літній колекції нову деталь жіночого туалету. Вперше бікіні демонстрували не звичайні манекенниці, а професійні танцівниці зі скандально відомого кабаре «Мулер Руж». Всі манекенниці відмовилися виходити на подіум у такому відвертому вбранні. До речі сказати, вони багато чого втратили, адже деякі танцівниці отримали десятки тисяч пропозицій руки і серця від самих завидних женихів після цього показу.

У деяких країнах католицької Європи бікіні були заборонені церквою і вважалися аморальною деталлю одягу. Кілька років суспільство потай захоплювалося бікіні, але при цьому різко засуджувало носіння купальників такого фасону.

Пристойні дівчата відмовлялися від придбання таких купальників, а манекенниці завзято соромилися демонструвати його на показах.

Ще 2 десятиліття бікіні буде під забороною. Чоловіки мріяли про жінок в цьому купальнику, а жінки цнотливо відмовлялися навіть думати про те, щоб надіти його.

Вічна класика

В кінці 60-х років світ змирився, і бікіні визнали в більшості країн світу. З плином часу бікіні не вийшли з моди. Міняються кольори, прикраси, але дизайн залишається.

Міні-бікіні - наступний етап розвитку форми цього купальника. Він не залишає практично ніякого простору для фантазії, адже практично всі ваші достоїнства будуть відкриті цікавим поглядам.

Верхи майстерності вважається вміння носити міні-бікіні, зберігаючи при цьому деяку скромність і невинність. Такий маневр вдається далеко не всім - адже дуже складно показати душу, якщо все тіло виставлено напоказ.

Тим не менше, головна мета такого купальника - зваблення. Його любила легендарна Мерилін Монро, з тих пір міні-бікіні з Тіле ампір, в стилі 50-х не виходить з моди.

Секрет краси

Для того, щоб міні-бікіні підкреслювало ваші достоїнства, а не ваші недоліки, важливо знати, як, коли і кому його можна носити.

Ці купальники створені для струнких, повітряних жінок, чиї форми витончені. Чим крутіше вигин стегна, чим більше груди, тим вульгарно виглядає такий купальник.

Правда, скандально відома Памела Андерсон змусила весь світ думати по-іншому.

Смуглявим красуням йдуть яскраві кольори. За прикладом Наомі Кемпбел, дівчата всього світу носять білі, помаранчеві, червоні міні-бікіні.

Світлошкірі феї воліють або темні, або дуже ніжні тони, що підкреслюють їх крихкість.

Сучасна мода прикрасила такі купальники масивними пряжками і невагомими стрічками, стразами і коштовними каменями - кожна знайде для себе ідеальний варіант. Головне - правильно вибрати модель. Масивні прикраси утяжеляют форми, легкі аксесуари роблять образ повітряним.

До вибору міні-бікіні модниці з усього світу підходять з такою ж ретельністю, як і до вибору вечірнього туалету. Взимку і влітку, збираючись до південних морів, жінки хочуть бути на висоті. Купальник - це засіб, який допомагає підкорити чоловіка. Міні-бікіні допомагає остаточно убити самого неприступного чоловіка.

Тут важливо все - і колір, і фактура, і малюнок, і прикраси, і марка. Вибрати можна будь купальник, але тільки міні - бікіні дозволить вам стати справжньою спокусницею, адже його силу випробували найбажаніші жінки світу.

Кіра Кам

Каталог блогов Blogdir.ru