Skip to main content
Syndicate content

Интернет - магазин оригинального декора

candle

NASHAHATA

St.Valentine

Праздники сегодня

Языки

27079_0[1].jpg

ПОДПИСАТЬСЯ на последние новости МАРИЧКА by Email

Різдвяні традиції. Різдво у Великобританії


Звичай дарувати подарунки на Різдво остаточно утвердився в Британії тільки в вікторіанські часи (1837-1901 рр..). До цього подарунками обмінювалися на Новий Рік або в Дванадцяту Ніч (свято Богоявлення).

Звичай складати подарунки в панчоху чи шкарпетку теж пов'язаний з вікторіанської Англією. Для нього існує таке пояснення: "Різдвяний дід" подорожував по повітрю і проникав в будинки через димар. Спускаючись в один з будинків, він зронив кілька золотих монет в шкарпетку, який повісили сушитися над вогнищем. З тих пір в Різдвяний Святвечір на камін стали вивішувати "шкарпетки і панчохи в надії, що туди що-небудь впаде".

Британці першими почали прикрашати будинок і дарувати в подарунок висячі рослини - такі, як гостролист, плющ і омела. Звичай цей дуже стародавній і існував ще в язичницькі часи. Рослини повинні були очищати будинок від злих духів і нагадувати про те, що весна не за горами. Королівські особи в середині минулого століття перейняли німецький звичай наряджати ялинку: перша ялинка була встановлена ??у Віндзорському замку в 1841 р.

Найпопулярніший товар у грудні - червоні ковпаки Санта-Клауса і окуляри з великим червоним носом. Купивши це чудове прикраса, всі негайно надягають його. Дійсно, смішно бачити типового джентльмена в казанку з паличкою і в клоунських окулярах з носом. У Святвечір лондонські вулиці вимирають. Англійці сидять весь свято вдома, вибираючись тільки на месу в церкву.

За традицією за різдвяним обідом прийнято збиратися всією сім'єю, а святковий стіл прикрашають традиційні страви - для кожної країни свої. В Англії обов'язкові страви на Різдво - запечена в духовці індичка під соусом з агрусу і різдвяний пудинг. Втім, для самих неледачих господинь є можливість спробувати приготувати і Королівський пудинг, який здавна готують для членів королівської сім'ї.

Різдвяні рецепти для Вас:

Запечена індичка із соусом з агрусу
Англійська різдвяний пудинг
Королівський пудинг
Каталог блогов Blogdir.ru